Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Suradnik/ca Za Fakturiranje I U Sektoru Za Odnose S Korisnicima, Marketing I Prodaju

Ofertas de trabajo en Croacia de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Suradnik/ca Za Fakturiranje I U Sektoru Za Odnose S Korisnicima, Marketing I Prodaju

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

•Obrada upita/reklamacija klijenata, putem telefona, maila i osobno

•Priprema i kontrola zaprimljene dokumentacije vezane za fakturiranje

•Izdavanje i obrada računa

•Izrada ponuda i predračuna

•Obrada zapisnika s terena

•Promjena matičnih podataka korisnika

Trajanje potrebe: rad na određeno vrijeme, uz ugovaranje probnog rada

Stručna sprema: KV/SSS

Radno iskustvo: uvjet je 1 godina radnog iskustva na istim i/ili sličnim poslovima

Dodatno potrebna znanja i vještine:

•poznavanje rada na računalu (MS Office paket)

•organiziranost i odgovornost prema radu

•komunikacijske vještine

•sklonost timskom radu

•spremnost na usvajanje novih vještina i znanja

Dokazi uz ponude:

•životopis s opisom dosadašnjeg rada

•dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja

•dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Suradnik za fakturiranje I ”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473822.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.