Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Građevinski Tehničar/tehničarka

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR/TEHNIČARKA. Croacia

Empleos en Croacia de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

UVJETI:

  • SSS građevinski tehničar ili drugi odgovarajući smjer ili stručno usavršavanje za građevinskog poslovođu, VŠS ili VSS građevinski ili drugi odgovarajući smjer
  • radno iskustvo: 2 godine za SSS građevinski tehničar ili drugi odgovarajući smjer, odnosno 1 godina za VŠS ili VSS građevinski ili drugi odgovarajući smjer
  • radne, stručne i organizacijske sposobnosti
  • iskustvo u području niskogradnje/izgradnje prometnica - prednost, no nije uvjet
  • vozačka dozvola B kategorije
  • član Hrvatske komore inženjera građevinarstva – ovlašteni voditelj građenja, prednost, no nije uvjet

Kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti:

  • prijavu za posao/zamolbu
  • životopis
  • presliku osobne iskaznice
  • potvrda o završenom školovanju (svjedodžba)
  • potvrda o radnom stažu (HZMO)
  • uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak.

Opis poslova radnog mjesta građevinskog tehničara: prema potrebi izrada troškovnika i ponuda, pisanje građevinske knjige i građevinskog dnevnika, pripremanje i organiziranje gradilišta sukladno nalogu i uputama nadređene osobe, vođenje evidencije prisutnosti svih radnika strojeva i vozila na gradilištu te ovjera njihova rada, raspoređivanje radnika prema njihovim osposobljenostima te strojeva i vozila na izvršavanje poslova, upravljanje i korištenje sredstava rada te provjera ispravnosti (alata, uređaja) - ukoliko nema zaposlenog voditelja ili poslovođe građevinsko-tehničkog odjela ili u dogovoru sa istima, kontroliranje kvalitete izgradnje, a sve prema pravilima struke i dobivenim troškovnicima i projektnoj dokumentaciji, vođenje evidencije o utrošku materijala na gradilištu, kontroliranje ispravnog korištenja sredstava rada i materijalnih dobara, organizacija prijevoza radnika do radnog mjesta i natrag, organizacija kamionskog prijevoza, naručivanje usluge auto dizalice ili pumpe za beton te betona/asfalta za potrebe gradilišta, tjedno i mjesečno planiranje potrebnog broja radnika te količine materijala i opreme za izvođenje radova, odgovornost za red, čistoću, pravilno izvođenje radova i radnu disciplinu na gradilištu. Obavlja ostale poslove po nalogu poslodavca.

Kandidati/kandidatkinje zapošljavanju se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 (šest) mjeseci.

Kandidati/kandidatkinje koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor/testiranje.

Kandidati/kandidatkinje koji ne pristupe razgovoru/testiranju smatrat će se da su povukli prijavu.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Komunalac d.o.o., Željeznička 1a, 51 326 Vrbovsko najkasnije do 27. ožujka 2024. godine, bez obzira na način dostave.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Poslodavac zadržava pravo poništenja ovog natječaja.

Ovaj natječaj je objavljen pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje (bilten HZZ-a), na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Komunalca d.o.o. (www.komunalac-vrbovsko.hr).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KOMUNALAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Željeznička 1a, 51326 Vrbovsko

Email: marina.zupanickomunalac-vrbovsko.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475586.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.