Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Supervisores de tiendas y almacenes > Poslovodja - M/ž

POSLOVODJA - M/Ž. Eslovenia

Contrato en Eslovenia de Supervisores de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Trgovski poslovodja/trgovska poslovodkinja

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVODJA PRODAJNE ENOTE, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN KONTROLIRANJE DELOVNEGA PROCESA V POSLOVNI ENOTI, MOTIVIRANJE, USPOSABLJANJE IN UGOTAVLJANJE DELOVNE USPEŠNOSTI SODELAVCEV, NAROČANJE, PREVZEMANJE IN PRODAJANJE BLAGA, NAČRTOVANJE URNIKOV, VODENJE BLAGAJNE, SVETOVANJE STRANKAM, UREJANJE PRODAJALNE IN PRIPADAJOČIH PROSTOROV, VODENJE EVIDENC, IZDELOVANJE OBRAČUNOV, PRIPRAVLJANJE POROČIL, SKRB ZA NEMOTENO OBRATOVANJE POSLOVALNICE, REALIZACIJO PLANA, TOČNOST ZALOG IN BLAGAJNE.,

Delo se bo opravljalo v poslovalnici v Zagorju. Zaželene so delovne izkušnje na področju prodaje v trgovini in vodenja ljudi, prednost predstavlja delo v trgovini z obutvijo ali oblačili, komunikativnost, natančnost, sposobnost za delo v timu, iznajdljivost in inovativen pristop k delu.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: A - PRODAJA, družba za trgovino, d.o.o., Strojarska ulica 2 , 4226 ŽIRI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GANTAR MATEJA
Contact Email: zaposlitevalpina.si

Identificador de la vacante:NZ96728.

Ver las 175 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.