POSLOVODJA V PE GROSUPLJE/LAVRICA - M/Ž. Osrednjeslovenska

Búsqueda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Supervisores de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Trgovski poslovodja/trgovska poslovodkinja.

Descripción de la oferta de trabajo:
POSLOVODJA PRODAJNE ENOTE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJA DELOVNE NALOGE PRODAJALCA, TER DODATNO OPRAVLJA ŠE NASLEDNJE NALOGE: NAČRTUJE, VODI, USMERJA IN NADZIRA DELO V POSLOVNI ENOTI ( V NADALJEVANJU PE ) ,SPREMLJA PRODAJO IN ZALOGO PO POSAMEZNIH ARTIKLIH IN PREDLAGA UKREPE ZA POVEČANJE PRODAJE OZIROMA PREMIKE BLAGA, JE ODGOVOREN ZA OPTIMALNE ZALOGE BLAGA V PE, NADREJENEGA PRAVOČASNO OPOZORI NA POMANJKANJE OZIROMA VIŠEK BLAGA – PREMIKI MED PE, SPREMLJA IN USMERJA POZICIONIRANJE IZDELKOV NA POLICAH IN STOJALIH V SKLADU Z PREJETIMI NAVODILI IN SMERNICAMI, ORGANIZIRA DELA V PRODAJALNI , RAZPOREJA DELO ZAPOSLENIM GLEDE NA POTREBE (PREVZEM BLAGA, PRIPRAVA AKCIJ, PREMIKI, INVENTURE..) PRIPRAVLJA MESEČNI, TEDENSKI IN DNEVNI RAZPORED ZAPOSLENIH, JE ZADOLŽEN ZA REALIZACIJO POSTAVLJENIH PLANOV IN CILJEV, SPREMLJA DELO ZAPOSLENIH, JIH OPOZARJA NA NEPRAVILNOSTI IN JIH POHVALI, ČE USPEŠNO OPRAVIJO SVOJE DELO, UVAJA NOVE ZAPOSLENE, ZAPOSLENE SEZNANJA Z DOGOVORJENIMI PLANI, PREJETIMI NAVODILI IN PRAVILI IN SPREMLJA IZVAJANJE LE TEH, SODELUJE PRI RAZGOVORIH S KANDIDATI ZA NOVE ZAPOSLITVE, RAZPOREJA IN USKLAJUJE DOPUSTE DELAVCEV, TER JE ZADOLŽEN DA DELAVCI IZKORISTIJO PRIPADAJOČI LETNI DOPUST, PREDLAGA POTREBNA USPOSABLJANJA DELAVCEV IN JE ZADOLŽEN ZA IZVEDBO LE TEH, ZAGOTAVLJA, DA VSI ZAPOSLENI V PE UPOŠTEVAJO PREDPISE IZ VARSTVA PRI DELU IN DRUGA ZAKONSKA DOLOČILA,SPREMLJA IN OCENJUJE DELO ZAPOSLENIH , PREDLAGA STIMULATIVNO NAGRAJEVANJE PODREJENIH, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, V. ali višjo stopnjo izobrazbe , izkušnje s področja prodaje,vozniški izpit B kategorije,odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,uporabniško znanje MS Office-a,znanje (vsaj) enega tujega jezika. Pod zadevo vpišite: Prošnja POSLOVODJA Grosuplje/Lavrica. Prijave sprejemamo do 25.10.2017.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 835 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 18/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: METRO TRGOVSKA DRUŽBA D.D..

Dirección: LAVA 8, 3000 CELJE.

Contacto: PLATOVŠEK KATARINA

Email: kadriReemplazar por una arrobametro.si

Teléfono: 03 424 16 44.

Ver las 153 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.