Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Poslovni Sekretar - M/ž

POSLOVNI SEKRETAR - M/Ž. Eslovenia

Demanda en Eslovenia de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 18 mesecev, polni delovni čas, 40, (A)SESTAVLJANJE ADMINISTRATIVNE KORESPONDENCE IN ZAPISNIKOV

(B) PREGLED ZAHTEVKOV ZA SREČANJA, RAZPOREJANJE IN POMOČ PRI ORGANIZACIJI IZOBRAŽEVANJ;

(C) POMOČ PRI PRIPRAVI LITERATURE IN MATERIALOV

(D) KOMUNIKACIJA Z DRUGIM OSEBJEM GLEDE OBSEGA ZADEV V ZVEZI Z DELOM ORGANIZACIJE;

(E) PISANJE IN ODGOVARJANJA NA POSLOVNA ALI TEHNIČNA PISMA IN DRUGO PODOBNO KORESPONDENCO TER JAVNO KOMUNIKACIJO PO NAROČILU DELODAJALCA;

(F) PRIPRAVO ZAPISNIKOV DOGODKOV

(G) POMOČ PRI NADZORU NAD DELOM IZVAJALCEV IN USKLAJEVANJA NAD DELOM IZVAJALCEV., Organizacijske in komunikacijske sposobnosti., gibljiv/nestalen urnik

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 980 (EUR mensual).

Empleador: GASTRO PROJECT, PROJEKTIRANJE GOSTINSKE IN TURISTIČNE DEJAVNOSTI, D.O.O, ULICA SERGEJA MAŠERE 5 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FRANCE SUZANA
Contact Phone: 031 681 466
Contact Email: francesuzanayahoo.com

Identificador de la vacante:NR64349.

Ver las 613 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.