Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Poslovni Sekretar - M/ž

POSLOVNI SEKRETAR - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, FAKTURIRANJE, SKRB ZA ZDRAVNIŠKE PREGLEDE IN VARNOST PRI DELU, STATISTIČNO POROČANJE, KONTROLA IZTEKOV DELOVNIH DOVOLJENJ, DOVOLJENJ ZA PREBIVANJE, POTRDIL O NEKAZNOVANJU, EU KARTIC IN ZAVAROVANJ, SKRB ZA KADROVSKO EVIDENCO, UREJANJE PODLAG ZAVAROVANJA V KADROVSKEM PORTALU EVEM, PRIPRAVA ODLOČB O LETNIH DOPUSTIH, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA ZAPOSLITEV NOVIH DELAVCEV,..., OBVEZNE ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI, SAMOINICIATIVNOST, DOSLEDNOST, NATANČNOST, DOBRE KOMUNIKACIJSKE VEŠČINE, SPOSOBNOST DELOVANJA V TIMU., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 950 (EUR mensual).

Empleador: REGIUS, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., Lahova ulica 36 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SAJE NINA
Contact Phone: 02 461 21 98
Contact Email: ninaregius.si

Identificador de la vacante:NE62968 .

Ver las 531 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.