Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Poradce Pro Rodinné Finance, Finanční Poradci Specialisté

Poradce pro rodinné finance, Finanční poradci specialisté

Búsqueda en República Checa (Pardubický kraj) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT : Stanislava Mročková

tel.kontakt: 605008493

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.

Náplň práce:

- realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti

- spolupráce s analytickým oddělením

- nastavení optimálního portfolia klienta

- budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:

- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru

- pozitivní přístup k práci

- ŘP skupiny B

- licence PPZ od ČNB - výhodou

- výborné komunikační dovednosti

- uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:

- zajištěnou klientelu callcentrem společnosti

- zázemí pobočky a veškerý servis zdarma

- pravidelná školení a workshopy

- přátelský tým, který Ti se vším pomůže

- pro šikovné poradce možnost kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz a nebo zašlete svůj životopis na e-mail: personal.oddeleni.hkfinancni-institut.cz

Stanislava Mročková

Región: Pardubický kraj.

Ver 158 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 45000 (CZK mensual).

Empleador: Finanční Institut s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:14590000764.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.