Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores > čitač - Kontrolor M/ž

ČITAČ - KONTROLOR M/Ž. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Refuse workers and other elementary workers › Other elementary workers › Meter readers and vending-machine collectors.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, uz probni rad u trajanju od 6 (šest) mjeseci.

Uvjeti:

Minimalna razina obrazovanja: Srednja škola u trajanju do 3 godine i škola za KV i VKV radnike,

Mjesto rada: Zadar

Radno vrijeme:puno radno vrijeme

Raspored radnog vremena: prijepodne

Naknada za prijevoz: u cijelosti

Smještaj: nema

Radno iskustvo: 1 godina

Vozačka dozvola: B kategorija

Terenski rad

Opis posla:

  • Očitavanje vodomjera po dodijeljenim područjima,
  • Dostavljanje dlanovnika voditelju radi prijenosa očitanih podataka
  • Evidentiranje zapaženih problema na terenu te dostava nadležnoj Službi/Odjelu
  • Otklanjanje sitnih kvarova na terenu
  • Dijeljenje računa korisnicima vodne usluge
  • Izvršenje naloga vezano za ažuriranje podataka korisnika vodne usluge
  • Prijava izmjena uočenih na terenu vezano za lokaciju šahta, izmjenu korisnika vodne usluge i slično
  • Sredstva za rad i potrošni materijal upotrebljavati efikasno i ekonomično
  • Primjena pravila zaštite na radu, mjera od požara, zaštite od otrova i zaštite okoliša
  • Obavljanje i svih ostalih poslova i radnih zadataka po nalogu nadređenih, u okviru stručne spreme i radne sposobnosti, a u skladu s naravi i vrstom poslova koje obavlja,

U prijavi je potrebno navesti osobne podatke: ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona/mobitela i e-mail adresu te priložiti slijedeću dokumentaciju:

  1. Životopis;
  2. Dokaz o ispunjavanju uvjeta stručne spreme;
  3. Elektronički zapis o radno pravnom statusu;

(Prilozi pod toč.2. i 3. mogu se dostaviti i naknadno)

Sva tražena dokumentacija (osim životopisa) može se dostaviti u neovjerenoj preslici a dostavljena dokumentacija se ne vraća. Kandidat koji bude odabran, dužan je dostaviti na uvid dokumentaciju u izvorniku.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj: 121/17. i 98/19.), uz prijavu na Natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja dužni su priložiti i dokaze o ispunjavanju uvjeta prednosti prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Između više kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja, Poslodavac zadržava pravo izbora u uži krug kandidata koji će biti pozvani na razgovor. Poslodavac zadržava pravo obaviti i testiranje kandidata.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka, u svrhu provođenja odabira kandidata. Sa dostavljenom dokumentacijom raspolažemo u skladu s Izjavom o zaštiti osobnih podataka objavljenoj na web stranici Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Prijave za natječaj podnose se putem preporučene pošte na adresu: 23 000 Zadar, Špire Brusine 17 ili osobno na adresu sjedišta društva Vodovod d.o.o., Špire Brusine 17, 23 000 Zadar ili se podnose u elektroničkom obliku na e-mail adresu vodovod1vodovod-zadar.hr a sve sa naznakom „Natječaj za radno mjesto: Čitač-kontrolor „

Ovaj Natječaj objavljuje se na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranice Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Rok za predaju prijava je 25.04.2024. godine.

Prijave koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja, koje su pristigle van roka za predaju ili koje su nepotpune neće se uzeti u razmatranje.

Kandidati će biti obavješteni o ishodu javnog natječaja.

Vodovod d.o.o. Zadar pridržava pravo poništiti javni natječaj u cijelosti ili djelomično, bez navođenja razloga.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VODOVOD, D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vodovod d.o.o., Zadar, Špire Brusine 17

Email: vodovod1vodovod-zadar.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487976.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores ofertadas.