Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Peones de jardinería y horticultura > Pomocniczy Robotnik Szklarniowy

Pomocniczy robotnik szklarniowy. Polonia

Ofertas de empleo en Polonia de Peones de jardinería y horticultura

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de jardinería y horticultura.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Pomocniczy robotnicy w ogrodnictwie i sadownictwie

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Szkolenie pracowników posługujących się językiem rosyjskim lub ukraińskim, pielęgnacja roślin, sadzenie, pakowanie, sortowanie, cięcie roślin oraz prace szklarniowe.Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- umiejętności: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) - konieczne- języki obce: rosyjski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne; ukraiński - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne- pozostałe: wykształcenie podstawowe, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, zaawansowana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiegoSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w RykachRynek Stary 50/55Ryki 08500- wymagane dokumenty: nie wymagane- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: szkolenie pracowników posługujących się językiem rosyjskim lub ukraińskim, pielęgnacja roślin, sadzenie, pakowanie, sortowanie, cięcie roślin oraz prace szklarniowe.

wykształcenie podstawowe, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, zaawansowana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 6.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Katarzyna Sadura, tel.: 818653348, email: ryki.praca.gov.pl" rel="nofollow">posrednikryki.praca.gov.pl

Identificador de la vacante:1828StPr/19/0999.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de jardinería y horticultura ofertadas.