Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Peones de explotaciones ganaderas > Pomocniczy Robotnik Do Hodowli Zwierząt (konie) Ze Znajomością J.rosyjskiego

Ofertas de trabajo en Polonia de Peones de explotaciones ganaderas

Pomocniczy Robotnik Do Hodowli Zwierząt (konie) Ze Znajomością J.rosyjskiego

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones ganaderas.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Pomocniczy robotnicy przy chowie i hodowli zwierząt

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Opieka nad zwierzętami - konie, karmienie,pojenie, czyszczenie, utrzymanie porządku na terenie firmy, czyszczenie boksówWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- języki obce: rosyjski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- pozostałe: - wymagana znajomośc języka rosyjskiego w stopniu podstawowym, umiejętność opiekowania sie zwierzetamiSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy we WrześniWojska Polskiego 2Września 62300- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1175 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Izabela Kocjan, tel.: 616403540, email: pupwrzesnia.pl" rel="nofollow">izabela.kocjanpupwrzesnia.pl

Identificador de la vacante:1855StPr/19/0212.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones ganaderas ofertadas.