Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Peones de la construcción de edificios > Pomocný Stavební Dělník (dpp, Dpč), Dělníci V Oblasti Výstavby Budov

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK (DPP, DPČ), Dělníci v oblasti výstavby budov

Empleos en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Peones de la construcción de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví : Dělníci v oblasti výstavby budov

Descripción de la oferta de trabajo:

A16 z:14/9/2018 (DPP, DPČ) a:16/10/2018 Nabízíme: - práci formou dohody mimo pracovní poměr DPP, DPČ v rozsahu 20-40 hod. týdně, s možností přechodu do pracovního poměru.

Místo výkonu práce: - stavby v rámci MS kraje, dopravu na stavby zajišťuje zaměstnavatel.

Požadujeme: - zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti (fyzicky náročnější práce, zvedání břemen nad 15 kg) - zkušenosti se stavební činností výhodou.

Kontakt: - telefonicky, popř. osobně po předchozí tel. domluvě, uveden viz výše.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 495 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Salario: mínimo 80 (CZK por hora).

Empleador: EQ CZECH INVEST s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. David Kmošťák. Tel.: +420 608 208 126(po-pá8-18.00hod.).

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 208 126(po-pá8-18.00hod.)

Identificador de la vacante:15060690742.

Ver las 784 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.