Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Peones de carga > Pomocný Skladník, Pomocní Skladníci

Pomocný skladník, Pomocní skladníci. Moravskoslezský kraj

Oferta de trabajo en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci v dopravě a skladování : Pomocní manipulační pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Stoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod,

stabilní a expandující česká společnost s dlouholetou tradicí

hledá do svých řad kolegyni na pozici

Pracovník skladu

NÁPLŇ PRÁCE:

•    Vychystávání zboží

•    Vyskladňování objednávek

•    Vizuální kontrola čárových kódů a označení zboží

•    Kontroluje kvalitu a množství zboží

•    Balení zboží dle požadavku

POŽADUJEME:

•    Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

•    Chuť pracovat

NABÍZÍME:

•    Zázemí prosperující a stabilní české společnosti

•    Práci na HPP (prac. doba Po-Pá od 6h-14.30h)

•    Místo výkonu práce – Bolatice

•    Zaměstnanecké benefity: sick day, stravenky/obědy, odměny za pracovní a životní jubilea, zaměstnanecká sleva na firemní zboží

Nástup možný 1.10.2019.  Kontakt mobil: 734 112 500 Svůj strukturovaný životopis zašlete na karierastoklasa.cz, do předmětu zprávy uveďte: Pracovník skladu.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 244 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15000 (CZK mensual).

Empleador: Stoklasa textilní galanterie s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Anna Adámková. Tel.: +420 734 112 500. E-mail: stoklasa.cz" rel="nofollow">karierastoklasa.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 112 500
  • Correo electrónico: karierastoklasa.cz

Identificador de la vacante:16891400745.

Ver las 651 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.