Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Pomocný Pracovník Ve Zdravotnictví, Uklízeči A Pomocníci Ve Zdravotnických A Sociálních Zařízeních

POMOCNÝ PRACOVNÍK VE ZDRAVOTNICTVÍ, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Oferta de empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Uklízeči a pomocníci : Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích : Uklízeči a pomocníci v kancelářích, hotelích a jiných zařízeních

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt e-mailem.

"    Pozice je určena zejména pro uchazeče se zájmem o doplnění kvalifikace a zařazení se mezi střední zdravotnický personál (Všeobecná sestra, Praktická sestra, Zdravotnický záchranář)

Pracovní náplň:

"    pomocné práce ve zdravotnickém provozu na klinikách VFN

Požadujeme:

"    Čistý trestní rejstřík

"    Zkušenosti s prací ve zdravotnickém provozu

"    Úplné střední vzdělání

"    Znalost práce na PC

"    Flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti

"    Dobré komunikační dovednosti

"    Svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

V případě zájmu předem zašlete životopis na adresu Katerina.Touskovavfn.cz

Zaměstnanecké výhody    "    Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy

"    Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu

"    Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů

"    Aktivní podpora studia

"    5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.

"    Příspěvek na stravování

"    Další zaměstnanecké benefity

Región: Hlavní město Praha.

Ver 472 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 14000 (CZK mensual).

Empleador: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze.

Obraťte se na kontaktní osobu. Kateřina Toušková. E-mail: vfn.cz" rel="nofollow">Katerina.Touskovavfn.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Katerina.Touskovavfn.cz

Identificador de la vacante:14926000713.

Ver las 1,565 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.