Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Pomocný Pracovník/ce V Sociálních Službách , Ostatní Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Domácí Péče

Pomocný pracovník/ce v sociálních službách , Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Ofertas de empleo de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce (adresa): Černošín, Plánská 270.

"Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám, vypisuje výběrové řízení na pozici pomocný pracovník pro děti a dospělé se zdravotním postižením, chronicky nemocné a seniory.  Nástup možný ihned.

Požadujeme:

.    dobrou schopnost zvládat základní úkony péče o druhou osobu a péče o domácnost

.    dobré komunikační schopnosti

.    ochotu doplnit si vzdělání formou rekvalifikačního kurzu

.    hlubokou osobní motivaci

.    pěkný vztah k nemocným, starým a handicapovaným lidem - trpělivost, laskavost

.    dobrý zdravotní stav

.    flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci

.    ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu

Región: Plzeňský kraj.

Ver 113 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 13500 mínimo y 18000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido.

Empleador: 15. přední hlídka Royal Rangers v ČR.

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Rusňáková. Tel.: +420 724 512 289. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">royal.ichthysseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 512 289
  • Correo electrónico: royal.ichthysseznam.cz

Identificador de la vacante:15435070778.

Ver las 512 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.