Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Pomocný Pracovník V Administrativě, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Ofertas de Oficinistas generales en Olomoucký kraj (República Checa)

Pomocný Pracovník V Administrativě, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

DŮLEŽITÉ INFO

- pracovní pozice pro mladé ženy a muže ve věku do 35 let

- životopis zasílejte výhradně na email kontaktní osoby

- zaujmete-li nás, spojíme se s vámi do 7 pracovních dnů

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- telefonická komunikace se studujícími z řad farmaceutické veřejnosti - flexibilní činnost, dle potřeb jednotlivých projektů

- administrativní činnost - reporting, evidence, emailová komunikace aj.

- zásilková činnost, tj. kompletace, evidence - flexibilní činnost, dle potřeb portálu (nejedná se o obchodní e-shop)

- výpomoc při pořádání HC kongresů či sympozií v rámci ČR - flexibilní činnost, dle potřeb zaměstnavatele

POŽADAVKY

- min. SŠ vzdělání

- znalost práce na PC a s MS Office

- příjemný mluvený projev, bez vad řeči

- schopnost empatie a orientovanost na klienta

- pracovitost, samostatnost, spolehlivost a dochvilnost

PLUS PRO VÁS

- placená praxe (studenti SŠ, VŠ na vyžádání obdrží potvrzení)

- zlepšení finanční situace (pro studenty, maminky na MD nebo pracující)

- smluvní vztah na dobu určitou 1 rok formou DPP

- perspektiva dlouhodobé spolupráce

- finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Salario: 100 mínimo y 500 máximo (CZK por hora).

Empleador: Health communication s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jarka Hlobilová, asistentka produktového manažera. Tel.: +420 734 571 522. E-mail: hcom.cz" rel="nofollow">jarka.hlobilovahcom.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 571 522
  • Correo electrónico: jarka.hlobilovahcom.cz

Identificador de la vacante:16891380763.

Ver las 760 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.