Trabajos de Cocineros en República Checa (Jihomoravský kraj)

Pomocný Kuchař - Vhodné I Pro Ozp!, Pomocní Kuchaři

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle 608 683 056 v pracovní dny od 8:00 do 14:00 Popis pracovní pozice - Příprava jídel k distribuci - Příprava surovin a polotovarů k výrobě produktů - Zajišťování podmínek pro dodržování hygienických předpisů – úklid, mytí nádobí apod. - Dodržování hygienických předpisů, pravidel a norem Požadujeme - Spolehlivost - Samostatnost, komunikativnost - Praxe v potravinářském oboru výhodou Nabízíme - příspěvky na penzijní pojištění - firemní oblečení - celá mzda pravidelně zasílaná legálně na bankovní účet zaměstnance - zdarma lékařská prohlídka k nástupu - práce do max. 17:00 hod.- žádné noční a do pozdních večerních hodin - práci ve stabilní a rozvíjející se firmě - zajištění stravování formou teplého oběda - odborné zaškolení a adaptaci v novém prostředí - další benefity za odpracované období

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 14000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Zdeňka Kučerová

Empresa: SANSIMON, s.r.o..

Contacto: Zdeňka Kučerová

Email: kucerova.sansimonReemplazar por una arrobaemail.cz

Teléfono: +420 608 683 056.

Ver las 1,275 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.