Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Cocineros > Pomocný Kuchař V Kebabu, Pomocní Kuchaři

Ofertas de Cocineros en Středočeský kraj (República Checa)

Pomocný Kuchař V Kebabu, Pomocní Kuchaři

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt:

e-mail: kebapkolinseznam.cz - zasílat životopisy,

osobně: po předchozí domluvě tel. 774 383 222, majitel není pravidelně na prodejně.

Náplň práce:

Příprava studené kuchyně, salátů, dresingů, opékání masa z připraveného polotovaru, prodej zákazníkům od pultu.

Požadavky:

Vzdělání nemusí být v oboru.

Praxe alespoň půl roku v potravinářství.

Zdravotní průkaz nutný!

Základní znalost s PC (kasa).

Stručný životopis s ověřitelnými údaji prosíme posílat mailem předem.

Zaměstnanecké výhody:

Strava.

Región: Středočeský kraj.

Ver 318 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 16280 mínimo y 17000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Akhmadkhon Atakhujayev.

Obraťte se na kontaktní osobu. Frániková. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">kebapkolinseznam.cz. Adresa: Rorejcova 656, Kolín IV, 280 02  Kolín 2.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Kolín; Código postal: 280 02; Dirección: Rorejcova 656, Kolín IV, 280 02 Kolín 2
  • Correo electrónico: kebapkolinseznam.cz

Identificador de la vacante:16186690798.

Ver las 2,290 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.