Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Peones de la industria manufacturera > Pomocní Pracovníci Ve Výrobě, Pomocní Pracovníci Ve Výrobě Jinde Neuvedení

Contratación en República Checa de Peones de la industria manufacturera

Pomocní Pracovníci Ve Výrobě, Pomocní Pracovníci Ve Výrobě Jinde Neuvedení

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce Holandská (hala č. 32), Pardubice

Požadujeme zručnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav

Provedení střihu betonářské výztuže pro armování železa, ruční manipulace s materiálem

První kontakt telefonicky v době Po - Pá 8.00 - 14.00

Número de puestos: 4.

Empleador: AKVITSTAV s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Vasyl Kostyak, jednatel. Tel.: +420 776 101 387. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">akvitstavseznam.cz. Adresa: Písecká 35, Vodňany I, 389 01  Vodňany.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Vodňany; Código postal: 389 01; Dirección: Písecká 35, Vodňany I, 389 01 Vodňany
  • Teléfono: +420 +420 776 101 387
  • Correo electrónico: akvitstavseznam.cz

Identificador de la vacante:19592640740.

Ver las 679 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.