Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Peones de carga > Pomocní Pracovníci Ve Výrobě Osiv A Pomocní Skladníci, Pomocní Manipulační Pracovníci (kromě Výroby)

Pomocní pracovníci ve výrobě osiv a pomocní skladníci, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Oferta de trabajo en República Checa (Jihomoravský kraj) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci v dopravě a skladování : Pomocní manipulační pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme pracovníky pro pomocné práce ve výrobě osiv a ve skladu. Požadujeme organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup. Průkaz na obsluhu VZV výhodou. Fyzicky náročnější práce. Bližší informace o volném místě p. Kavalová, telefonicky, e-mailem.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 252 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15000 (CZK mensual).

Empleador: RE-SEED, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Veronika Kavalová. Tel.: +420 778 023 204. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">re-seedseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 778 023 204
  • Correo electrónico: re-seedseznam.cz

Identificador de la vacante:15182020767.

Ver las 651 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.