Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Cocineros > Pomocní Kuchaři, Pomocní Kuchaři

Pomocní kuchaři, Pomocní kuchaři. Plzeňský kraj

Oferta de empleo en Plzeňský kraj (República Checa) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Nutný kontakt předem!

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocný kuchař/ka.

Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.

Požadujeme: praxe v kuchyni min.1 rok, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro absolventy.

Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů..

Mzda je rozdělena na základní mzdu + individuální odměnu až do výše 20 % ze základní mzdy.

Nabízíme: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na parnerské produkty, školení

Región: Plzeňský kraj.

Ver 77 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16500 (CZK mensual).

Empleador: ARAMARK, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Jetelinová. Tel.: +420 702 226 937. E-mail: aramark.cz" rel="nofollow">Jetelinova-Alenaaramark.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 702 226 937
  • Correo electrónico: Jetelinova-Alenaaramark.cz

Identificador de la vacante:14918400763.

Ver las 2,475 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.