Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Peones de la industria manufacturera > Pomocní Dělníci Ve Výrobě, Pomocní Dělníci Ve Výrobě

Oferta de trabajo en República Checa (Středočeský kraj) de Peones de la industria manufacturera

Pomocní Dělníci Ve Výrobě, Pomocní Dělníci Ve Výrobě

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

DB Schenker

Průmyslová č.p. 1260

293 06  Kosmonosy

Osobně: přijímací kancelář Husova 192/13, Mladá Boleslav

Přeprava zboží, materiálu, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, nakládání a vykládání nákladních vozidel a vozíků, číštění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů.

Požadujeme dobrý zdravotní stav.

Prašné prostředí, horko, manipulace s dezinfekčními prostředky.

Región: Středočeský kraj.

Ver 325 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 24.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 13000 (CZK mensual).

Empleador: PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Miloslav Pros. Tel.: +420 775 588 928. E-mail: ospro.cz" rel="nofollow">prosospro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 588 928
  • Correo electrónico: prosospro.cz

Identificador de la vacante:14585080730.

Ver las 863 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.