Pomocná síla při organizaci cateringových akcí, obsluha ve stánku, Pomocní kuchaři

Vacante de Cocineros en Liberecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadujeme -Spolehlivost -Trpělivost a odolnost vůči stresu -Schopnost si zorganizovat svůj čas -Týmový hráč -Orientace na přání zákazníka, protože ten je v centru našeho týmového úsilí -Smysl pro úklid a čistotu pracovního prostředí -Zdravotní průkaz -Řidičský průkaz skupiny B výhodou -Preferujeme uchazeče v evidenci ÚP více než 1 rok nebo OZP Hlavní pracovní náplní bude: -Náklad, přeprava a odvoz zařízení pro poskytování cateringu- kuchyňské zařízení, stoly -Úklid na akcích i po akcích -Příprava technického zázemí cateringu podle provozních požadavků- zajištění stolů, gastronomického zařízení, přívodu el. energie a vody, složení a rozložení stanů -Péče o zeleň a veřejné prostranství -Příprava pokrmů - studených i teplých předem na akce a během akcí -Prezentace pokrmů a jejich dodání zákazníkovi -Obsluha ve stánku Nabízíme: - možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní dobu a individuální přístup ke každému zaměstnanci První kontakt emailem nebo telefonicky. Pozice je vhodná i pro cizince a OZP

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 7000.0 CZK mínimo y 9000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Tereza Kubíčková, jednatelka

Empresa: FT & Catering s.r.o..

Contacto: Tereza Kubíčková, jednatelka

Email: tkubickovaReemplazar por una arrobaicloud.com

Teléfono: +420 731 467 434.

Ver las 1,365 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.