Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ayudantes de preparación de alimentos > Pomocná Síla V Kuchyni, Pomocní Pracovníci Při Přípravě Jídla

pomocná síla v kuchyni, Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Trabajos en Hlavní město Praha (República Checa) de Ayudantes de preparación de alimentos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci při přípravě jídla : Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výpis RT, spolehlivost a schopnost dorozumět se v ČJ.

Hotel DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6 Dejvice přijme pomocnou sílu do kuchyně, průměrný plat cca 20000,- Kč. Nabízíme 5 týdnů dovolené, závodní stravování ve vlastním zařízení, možnost využití z nabídky podnikové rekreace a další benefity.

V případě zájmu kontaktujte provozáře p. Lukáše Křečka, tel.:973211450, mobil:721867893.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 654 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18700 (CZK mensual).

Empleador: Vojenská lázeňská a rekreační zařízení.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lukáš Křeček, provozář. Tel.: +420 721 867 893.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 721 867 893

Identificador de la vacante:16404050726.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos ofertadas.