Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Cuidadores de niños > Pomoc Opiekunki W żłobku / Opiekunka

Contratación en Polonia de Cuidadores de niños

Pomoc Opiekunki W żłobku / Opiekunka

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki nad dziećmi i pomocnicy nauczycieli : Pracownicy opieki nad dziećmi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Czynności pielęgnacyjno-higieniczne, opieka nad dziećmi do lat 3.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, dobry kontakt z dziećmi, mile widziane doświadczenie, mile widziany ukończony kurs opiekuna w żłobku lub student studiów niestacjoarnych - kierunek: pedagogika.

Praca od poniedziałku do piątku w godz.

7-15, 8-16, 9-17 (według grafiku).

Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji kandydata.

Miejsce pracy: ul.

Piotrkowska 15/2, Gdańsk.

Kontakt telefoniczny: 733 214 508.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: FIKU MIKU KLAUDYNA JANKOWIAK.

Instrucciones para solicitar:

Gdańsk FIKUMIKU KLAUDYNA JANKOWIAK, tel.: 733 214 508

Identificador de la vacante:1847StPr/19/6268.

Ver las 800 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.