Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Ayudantes de cocina > Pomoc Kuchenna

Trabajar en Polonia de Ayudantes de cocina

Pomoc Kuchenna

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pomoce kuchenne

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obieranie warzyw, zmywanie naczyń, sprzątanie, pomoc na kuchni; Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne- inne zawody: Pomoc kuchenna - konieczne- pozostałe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: Juścińska Michalina.

Instrucciones para solicitar:

Michalina Juścińska, tel.: 534820810

Identificador de la vacante:1802StPr/18/3913.

Ver las 1,158 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.