Trabajos en Polonia (Dolnoslaskie) de Ayudantes de cocina

Pomoc Kuchenna

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pomoce kuchenne.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie wazrzyw i owoców na późniejsze potrawy; doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostal;ym kucharzom; prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsludze lokalu.

Umowa o pracę na czas określony na 1/2 etatu.

Proponowany okres zatrudnienia: 3 lata.

Oferta dostępna w sali G Wymagania: - wykształcenie: gimnazjalne - konieczne; podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska - konieczne - inne zawody: Pomoc kuchenna, staż: 3 miesięcy - konieczne - pozostałe: wykształcenie min. podstawowe, staż pracy min.

3 miesiące, mile widziana dobra znajomość języka ukraińskiego, aktualna książeczka sanepidowska Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50525 - wymagane dokumenty: . - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 527 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.00.

Salario: 1100.0 PLN mínimo y 1100.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Sala G, tel.: 71 7701 725

Ver las 889 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.