Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Ayudantes de cocina > Gg/ Pomoc Kuchenna (doposażenie Stanowiska Pracy Rm "znów Aktywni")

Contrato de Ayudantes de cocina en Polonia

Gg/ Pomoc Kuchenna (doposażenie Stanowiska Pracy Rm "znów Aktywni")

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pomoce kuchenne

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zgodny z wnioskiemWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne; podstawowe - konieczne; gimnazjalne - konieczne; średnie zawodowe - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie - konieczne- pozostałe: Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP w WałbrzychuSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w WałbrzychuOgrodowa 5bWałbrzych 58306- wymagane dokumenty: Skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Kontakt osobisty z Doradcą Klienta, tel.: 74 840 73 00

Identificador de la vacante:1635StPr/18/2782.

Ver las 1,158 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.