Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Pomoc Księgowej

pomoc księgowej. Polonia

Ofertas de trabajo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Polonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych : Pracownicy rachunkowości i księgowości

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: RefDo30 administracja, archiwizacja dokumentów, wykonywanie przelewów, wystawianie faktur sprzedażowychWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane; średnie zawodowe - pożądane- języki obce: niemiecki - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądane; angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądaneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w PiasecznieSzkolna 20Piaseczno 05500- wymagane dokumenty: skierowanie od doradcy klienta wydane osobie bezrobotnej do 30 roku życia zarejestrowanej w PUP Piaseczno- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Małgorzata Stachowicz, tel.: 227376231 w. 231

Identificador de la vacante:1330StPr/18/3086.

Ver las 333 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.