Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Vendedores > Pomoc Ds. Sprzedaży

Pomoc ds. sprzedaży. Polonia

Ofertas de trabajo en Polonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, dbanie o dostępność towarów u kontrahentów, monitorowanie potrzeb klientów, planowanie, rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów, dbanie o ekspozycję towarów, obsługa klientów i kasy fiskalnejWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- języki obce: chiński - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, dbałość o dostępność towarów u kontrahentów, monitorowanie potrzeb klientów, planowanie, rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów, dbałość o ekspozycję towarów, obsługa klientów i kasy fiskalnej

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: QJ Sp. z o. o..

Instrucciones para solicitar:

SYLWIA URBAN-RYFA, tel.: 881218006

Identificador de la vacante:1330StPr/18/6675.

Ver las 355 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.