Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Pomočnik Glavne Medicinske Sestre Ukc Ljubljana Za Higiensko Epidemiološko Področje, Sistemizirano Dm: Vodja I, šifra Dm: E037901 - M/ž

Ofertas de Profesionales de enfermería en Eslovenia

Pomočnik Glavne Medicinske Sestre Ukc Ljubljana Za Higiensko Epidemiološko Področje, Sistemizirano Dm: Vodja I, šifra Dm: E037901 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE IN ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI NA HIGIENSKO-EPIDEMIOLOŠKEM PODROČJU ZDRAVSTVENE IN BABIŠKE NEGE TER OSKRBE, OBLIKOVANJE IN VODENJE STRATEGIJE BOLNIŠNIČNE HIGIENE IN SOOBLIKOVANJE POLITIKE PREPREČEVANJA IN OBVLADOVANJA OKUŽB V BOLNIŠNICI NA PODROČJU ZDRAVSTVENE, BABIŠKE NEGE TER OSKRBE, IZOBRAŽEVANJE ZAPOSLENIH, DIJAKOV IN ŠTUDENTOV O BOLNIŠNIČNI HIGIENI IN O UKREPIH TER POSTOPKIH ZA PREPREČEVANJE IN OBVLADOVANJE BOLNIŠNIČNIH OKUŽB, KOORDINACIJA IN PRIPRAVA HIGIENSKIH STANDARDOV ZA PODROČJE ZDRAVSTVENE, BABIŠKE NEGE TER OSKRBE, STANDARDIZIRANJE POTROŠNIH MATERIALOV IN OPREME ZA ZDRAVSTVENO NEGO, OSKRBO IN HIGIENO Z UPOŠTEVANJEM HIGIENSKIH, EKOLOŠKIH IN EKONOMSKIH KRITERIJEV TER DRUGE NALOGE V OKVIRU HIGIENSKO-EPIDEMIOLOŠKEGA PODROČJA , Za pomočnika glavne medicinske sestre za higiensko epidemiološko področje je lahko imenovan kandidat, ki izpolnjuje naslednje zahteve: je višja ali diplomirana medicinska sestra (m/ž) ima opravljeno podiplomsko šolo iz bolnišnične higiene, pozna področje zdravstvene/babiške nege poznava osnove računalništva in sodobnega komuniciranja ima znanje enega tujega jezika ima najmanj 48 mesecev delovnih izkušenj pri vodenju ljudi ali vodenju strokovnega področja ali pri vodenju projektov ima veljavno licenco.

Izbrani kandidat bo imenova za mandatno obdobje 4-ih let z možnostjo ponovnega imenovanja.

Prijave z dokazili o izpolnjevanju pošljite na naslov: UKCL, Kadrovska služba, Bohoričeva ulica 28, 1000 Ljubljana.

Na navojnici navedite na katero delovno mesto se prijavljate.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NE84165 .

Ver las 520 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.