Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Directores de recursos humanos > Pomočnik Direktorja - M/ž

POMOČNIK DIREKTORJA - M/Ž. Eslovenia

Demanda en Eslovenia de Directores de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke

Descripción de la oferta de trabajo:

POMOČNIK DIREKTORJA ZA ORGANIZACIJO IN SPLOŠNE ZADEVE, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev oz. izteka mandata, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA, VODI, SPREMLJA IN NADZIRA DELO ZAPOSLENIH DELAVCEV NA ENOTI, NA PODLAGI PISNEGA POOBLASTILA DIREKTORJA ODLOČANJE O UKREPIH IN V ZADEVAH S PODROČJA JAVNIH POOBLASTIL V PRISTOJNOSTI ORGANIZACIJSKE ENOTE, RAZVOJ KONCEPTOV IN METOD PSIHOSOCIALNE POMOČI UPORABNIKOV, OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN PRIPRAVA DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ODLOČANJE O RAZPOLAGANJU S FINANČNIMI SREDSTVI ZA FINANCIRANJA SOCIALNO VARSTVENIH PROGRAMOV POMEMBNIH ZA OBČINO., Zahteva se visoka strokovna ali univerzitetna izobrazba iz 69. člena ZSV, 5 let delovnih izkušenj na podobnih oz. primerljivih delovnih mestih, opravljen strokovni izpit po ZSV, opravljen strokovni izpit po ZUP, organizacijske in vodstvene sposobnosti.

Prijava mora vsebovati: življenjepis, dokazilo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, dokazilo o delovnih izkušnjah, iz katerega je razvidna delovna doba in dokazilo o izkušnjah na primerljivih delovnih mestih, vizija in program vodenja enote, ki ga bodo kandidati na razgovoru tudi predstavili.

Zaželeno je, da kandidat prijavi predloži tudi svoj elektronski naslov in telefonsko številko, na kateri je dosegljiv.

Pisne prijave poslati na CSD Gorenjska, Koroška cesta 19, 4000 Kranj s pripisom: Vloga za razpis za pomočnika direktorja Enota Škofja Loka,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Center za socialno delo Gorenjska, Koroška cesta 19 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PAJK LIDIJA
Contact Phone: 04 620 48 10
Contact Email: gp-csd.gorengov.si

Identificador de la vacante:NR12147.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos ofertadas.