Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Pomoćnik/pomoćnica Voditelja Servisa

POMOĆNIK/POMOĆNICA VODITELJA SERVISA. Croacia

Búsqueda en Croacia de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Mechanical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti rada:

Mjesto rada:

ROGOZNICA, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika:

1 (djelatnik/ca s područja cijele Republike Hrvatske)

Razina obrazovanja:

SSS/VSS, brodostrojarstvo ili strojarstvo

Radno iskustvo:

3 godine radnog iskustva

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme uz mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme sukladno iskazanim rezultatima rada

Radno vrijeme:

Puno radno vrijeme

Smještaj/putni troškovi:

Djelomično osigurani putni troškovi

Poslodavac:

LAGUNA TRADE, d.o.o. za marine, turizam, trgovinu i usluge

Kontakt:

pismena zamolba: Uvala Soline 1, 22 203 Rogoznica e-mailom: kadrovskamarinafrapa.hr

Očekivane kvalifikacije kandidata:

  • Poznavanje engleskog jezika i njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Organizacijska sposobnost
  • Iskustvo rada u području brodostrojarstva (brodogradilišta,marine,brodski servisi)

Molimo cijenjene kandidate koji zadovoljavaju naprijed navedene uvjete da nam dostave svoje životopise na e-mail adresu: kadrovskamarinafrapa.hr ili pimenim putem na adresu Laguna trade d.o.o. Uvala Soline 1, 22 203 Rogoznica.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje.

Empleador: LAGUNA TRADE d.o.o..

Zamolba: Uvala Soline 1, 22 203 Rogoznica Email: marinafrapa.hr" rel="nofollow">kadrovskamarinafrapa.hr

Ver las 334 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.