Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Cuidadores de niños > Pomoćnik / Pomoćnica U Nastavi

POMOĆNIK / POMOĆNICA U NASTAVI. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Cuidadores de niños

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Service and sales workers : Personal care workers : Child care workers and teachers’ aides : Child care workers

Descripción de la oferta de trabajo:

U okviru projekta „Svako dijete ima pravo na obrazovanje“ financiranom iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. – Natječaj Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza III.,

OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica, J. Pucekovića 4 raspisuje natječaj za

Pomoćnik/ica u nastavi

I.

• Broj traženih osoba: 1

• Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme – 60 sati tjedno

• Prijevoz na rad: u skladu s propisima za zaposlene u osnovnim školama

• Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme najdulje do 30.06.2020.

II.

UVJETI:

• najmanje završena četverogodišnja srednja škola,

• nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

III.

OPIS POSLOVA

Osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi pružanje neposredne podrške i pomoći učenicima s teškoćama u razvoju sa ciljem poboljšanja njihovih obrazovnih postignuća, uspješnije socijalizacije i emocionalnog funkcioniranja.

IV.

Uz prijavu na javni poziv, kandidati za pomoćnike dužni su priložiti:

• životopis,

• dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika),

• dokaz o državljanstvu

• dokaz o prebivalištu

• dokaz da se ne vodi kazneni i istražni postupak ne starije od 3 mjeseca.

Prijave se podnose  na sljedeću adresu:

Osnovna škola Eugena Kumičića

Josipa Puceković 4

10410 Velika Gorica

s napomenom „Prijava za pomoćnike u nastavi“

Rok za podnošenje prijava je 21. 02. 2020. godine.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: 10410 Velika Gorica, Josipa Pucekovića 4

Ver las 701 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.