Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ayudantes de cocina > Pomoćni Radnik / Pomoćna Radnica U Službi Prehrane

Trabajar en Croacia de Ayudantes de cocina

Pomoćni Radnik / Pomoćna Radnica U Službi Prehrane

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Food preparation assistants › Food preparation assistants › Kitchen helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Rad na pomoćnim poslovima u kuhinji u ugostiteljskim objektima prehrane u ustanovi SCRI – koja je sastavnica ustanove visokog obrazovanja.

Dostaviti: životopis s eventualnim opisom radnog iskustva, dokaz o državljanstvu, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, potvrdu o radnom stažu i uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci) .

Prva selekcija biti će izvršena na osnovu dokumentacije. Osobe koje uđu u drugi krug mogu biti pozvane na razgovor. Radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 3 mjeseca. Mogućnost stalnog zaposlenja. Rad u 5-dnevnom radnom tjednu.

Poželjno je radno iskustvo u struci, odnosno nije potrebno radno iskustvo ukoliko je osoba nedavno završila obrazovanje iz obrazovnog programa ugostiteljstva.

Kandidati/kinje koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima (članak 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), članak 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (NN 84/21), članak 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) te članak 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20)) dužne su u prijavi pozvati se na to pravo, priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta i dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju koji su propisani navedenim zakonima te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema odredbama čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), dužni su uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf .

Kandidati/kinje koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama članka 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), dužni su uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf .

Kandidati/kinje koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 86/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13. i 98/19.) dužni su uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.)

Kandidati/kinje koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20) dužni su uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Studentski centar Rijeka.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica Radmile Matejčić 5

Email: scri.uniriscri.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2563161.

Ver las 127 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.