Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > guardia urbano/guardia urbana > Policjant Służby Prewencji

Policjant służby prewencji. Lubuskie. Polonia

Contrato en Polonia (Lubuskie) de guardia urbano/guardia urbana

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes › guardia urbano/guardia urbana.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy służb ochronnych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Służba patrolowa, podejmowanie działań przeciwdziałających przestępstwom i wykroczeniom, podejmowanie działań w celu zatrzymania sprawców przestępstw oraz ujawnienia sprawców wykroczeń.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- pozostałe: Wykształcenie minimum średnie.

Polskie obywatelstwo, brak karalności za przestępstwo, uregulowany stosunek do służby wojskowej, osoba sprawna fizycznie, dobry stan zdrowia; Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, należy mieć ze sobą dowód osobisty i książeczkę wojskową (mężczyźni)- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubuskie.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Lubuskie" (Polonia).

Número de puestos: 20.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze.

Instrucciones para solicitar:

Kalina Niedziela, tel.: 47 795 26 10

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1763StPr/22/0892.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes › guardia urbano/guardia urbana ofertadas.