Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Pokojowa K/m

Oferta de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Polonia

Pokojowa K/m

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi : Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne względem mieszkańców DPS, m. in.: karmienie, ubieranie, wykonywanie toalety, zmiana pieluchomajtek, zmiana pozycji ułożeniowej; czynności porządkowe, m. in.: porządkowanie pokoi mieszkalnych, segregowanie prania, zmiana bielizny pościelowej; czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańcówWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- inne zawody: Pokojowa, staż: 6 miesięcy - konieczne- pozostałe: Obowiązki: czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne względem mieszkańców DPS, m. in.: karmienie, ubieranie, wykonywanie toalety, zmiana pieluchomajtek, zmiana pozycji ułożeniowej; czynności porządkowe, m. in.: porządkowanie pokoi mieszkalnych, segregowanie prania, zmiana bielizny pościelowej; czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców. Praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

[Zgłoszenia: ul. Solec 36A, Warszawa, tel. 22 625 63 42, CV na adres: a.ziebadpsswsalezego.pl]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po ustaleniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2750 (PLN).

Empleador: Dom Pomocy Społecznej im. św. Franciszka Salezego.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1926.

Ver las 1,680 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.