Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Expendedores de gasolineras > Pokladní, Obsluha čerpacích Stanic A Mycích Linek Dopravních Prostředků

Pokladní, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Ofertas en Olomoucký kraj (República Checa) de Expendedores de gasolineras

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Expendedores de gasolineras.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Ostatní pracovníci v oblasti prodeje : Obsluha čerpacích stanic

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Shell Olomouc, Velkomoravská 17.

Pracovní poměr na dobu určitou.

Hledáme člověka komunikativního, zodpovědného a pracovitého.

Vhodné i pro absolventy.

Základní hodinová mzda činí 80.80,- Kč na hodinu, plus odměna dle plnění obchodního plánu.

Jedná se o denní směny od 10:00 do 18:00 pondělí až pátek.

Nástup září zácvik (DPP), od 1.10.

2018 pracovní smlouva.

Požadavky: Komunikativnost, spolehlivost, dochvilnost, zájem o práci, aktivní přístup, ochota.

Jednosměnný provoz, dělené směny, pružná pracovní doba.

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 378 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 80.8 (CZK por hora).

Empleador: martianum s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jonášová. E-mail: shell8114csshell.net.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: shell8114csshell.net

Identificador de la vacante:14891670764.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Expendedores de gasolineras ofertadas.