Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Podsekretar V Direktoratu Za Finančni Sistem, Sektorju Za Mednarodne Finančne Odnose (št. Dm: 4225) št. Razpisa: 1101-25/2018 - M/ž

Empleos de Especialistas en políticas de administración en Eslovenia

Podsekretar V Direktoratu Za Finančni Sistem, Sektorju Za Mednarodne Finančne Odnose (št. Dm: 4225) št. Razpisa: 1101-25/2018 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NEPOSREDNA POMOČ PRI VODENJU STROKOVNIH NALOG NA DELU DELOVNEGA PODROČJA MINISTRSTVA, VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH, S POUDARKOM NA ZADEVAH EU IN DRUGIH EVROPSKIH ZADEVAH, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE NALOG POVEZANIH S PRIPRAVO STALIŠČ RS ZA EKONOMSKI IN FINANČNI SVET EU (ECOFIN - ESM) IN NJEGOVE DELOVNE SKUPINE, EVROPSKI SVET TER EVROPSKI PARLAMENT, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, NEPOSREDNO SVETOVANJE MINISTRU ZA FINANCE TER KOORDINIRANJE IN IZVAJANJE NALOG POVEZANIH S PRIPRAVO STALIŠČ Z DELOVNEGA PODROČJA MINISTRSTVA NA PODROČJU DRUGIH MEDNARODNIH ZADEV, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE , Podrobne informacije o razpisu so objavljene na spletni strani Ministrstva za finance in Ministrstva za javno upravo.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA FINANCE, Župančičeva ulica 3 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LAZOVIĆ NATAŠA
Contact Phone: 01 369 6353
Contact Email: gp.mfgov.si

Identificador de la vacante:NF89798 .

Ver las 154 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.