Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Podsekretar, šifra Dm 411, V Direkciji Rs Za Infrastrukturo, Sektorju Za Investicije V železnice, Kopitarjeva Ulica 5, Maribor - M/ž

PODSEKRETAR, ŠIFRA DM 411, V DIREKCIJI RS ZA INFRASTRUKTURO, SEKTORJU ZA INVESTICIJE V ŽELEZNICE, KOPITARJEVA ULICA 5, MARIBOR - M/Ž

Vacante de Especialistas en políticas de administración en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NALOGE, KI SE OPRAVLJAJO NA TEM DELOVNEM MESTU: VODENJE PROJEKTOV NA PODROČJU ŽELEZNIŠKE INFRASTRUKTURE, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH, OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG.

CELOTEN RAZPIS JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI GOV.SI, Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto uradniško delovno mesto, morajo izpolnjevati naslednje pogoje: visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) oziroma specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/specializacija po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) oziroma magistrsko izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) oziroma magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja), šest (6) let delovnih izkušenj, opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, državljanstvo Republike Slovenije, znanje uradnega jezika, osnovna raven znanja tujega jezika, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami na področju umeščanja objektov v prostor. Prijava na prosto delovno mesto mora biti obvezno pripravljena na obrazcu »Vloga za zaposlitev«, ki je priloga tega javnega natečaja. Kandidat mora v obrazcu izpolniti vse rubrike ter priložiti tudi podpisano izjavo o izpolnjevanju pogojev.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO, DIREKCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA INFRASTRUKTURO, Tržaška cesta 19 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KURMANŠEK KATARINA
Contact Phone: 01 478 80 57
Contact Email: gp.drsigov.si

Identificador de la vacante:NY07396.

Ver las 370 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.