Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Analistas de gestión y organización > Področni Vodja - M/ž

PODROČNI VODJA - M/Ž. Eslovenia

Contratación en Eslovenia de Analistas de gestión y organización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke

Descripción de la oferta de trabajo:

ORGANIZATOR DELA V POSLOVNEM PROCESU, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, - ORGANIZIRANJE, KOORDINIRANJE IN NADZOROVANJE POSLOVANJA PODROČJA

- KOMUNICIRANJEIN REŠEVANJE TEŽAV MED ZAPOSLENIMI

- POSREDOVANJE INFORMACIJ IN NAVODIL MED ZAPOSLENIMI IN VODSTVOM DRUŽBE

- POROČANJE POSLOVODSTVU O POSLOVANJU PODROČJA IN PRIPRAVA PREDLOGOV ZA IZBOLJŠAVE

- SKRB ZA KADROVSKO USTREZNOST

- ANALIZA TRGA IN SPREMLJANJE KONKURENCE

- SKRB ZA JAVNE RAZPISE

- ISKANJE NOVIH IN SKRB ZA ZADOVOLJSTVO OBSTOJEČIH POSLOVNIH STRANK

- SKRB ZA POPUSTE IN KOMERCIALNE POGOJE

- PRIPRAVA PREDLOGOV ZA RAZVOJ NOVIH PRODUKTOV IN STORITEV Z NJIHOVO UVEDBO V POSLOVANJE

- KOORDINIRANJE MARKETINŠKIH AKTIVNOSTI

- SPREMLJANJE SPREMEMB PREDPISOV IN INTERNIH NAVODIL TER OBVEŠČANJE ZAPOSLENIH O NOVOSTIH

- DELO ZA DRUŽBO IN DRUŽBE V SKUPINI

- OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG, ČE TAKO DOLOČI NADREJENI.

, , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: AVTO KRKA TRGOVINA, SERVIS, ZASTOPSTVO D.O.O. PIŠECE, Cankarjeva cesta 16 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOŽAR SUZANA
Contact Phone: 07 49 90 978
Contact Email: razpisiavtokrka.si

Identificador de la vacante:NU57190.

Ver las 471 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.