PODROČNI SVETOVALEC III - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contratación en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA SVETOVANJE IN ORGANIZACIJO VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev oz. do vrnitve začasno odsotne delavke, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI PRI USPOSABLJANJU ČLANOV KOMISIJ, SPREMLJANJE DELA ČLANOV KOMISIJ ZA PREVERJANJE IN POTRJEVANJE, IZVAJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV, ADMINISTRATIVNO TEHNIČNA IN ORGANIZACIJSKA OPRAVILA ZA NACIONALNE POKLICNE KVALIFIKACIJE, UREJANJE BANKE IZPITNIH VPRAŠANJ IN VODENJE EVIDENC IN DOKUMENTACIJE, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NAVODILU NADREJENEGA., Lahko katera koli druga smer ravni izobrazbe 6/2. Znanje enega svetovnega jezika na višji ravni, poznavanje uporabe računalnika. Zaželeno je poznavanje preverjanja in ocenjevana znanja v šolskem sistemu ali na področju nacionalnih poklicnih kvalifikacij.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 894 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DRŽAVNI IZPITNI CENTER.

Dirección: Kajuhova ulica 32 U, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: BRODNIK TATJANA

Email: tatjana.brodnikReemplazar por una arrobaric.si

Teléfono: 01/548-46-18.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.