Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Področni Referent, šifra I015033 (m/ž) - M/ž

Ofertas de trabajo de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Področni Referent, šifra I015033 (m/ž) - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 2 meseca, Določen čas  oz.  do 31.12.2019, skrajšan delovni čas, 20, SPREJEMANJE, PREVERJANJE, VNAŠANJE, IZPISOVANJE IN OBDELOVANJE PODATKOV IN DOKUMENTACIJE

  S PODROČJA DELA,  VODENJE EVIDENC IN SESTAVLJANJE ENOSTAVNIH POROČIL,  IZDELOVANJE ENOSTAVNIH INFORMACIJ IN ANALIZ S PODROČJA DELA,

DAJANJE POJASNIL IN NUDENJE POMOČI POSLOVNIM SUBJEKTOM IN STRANKAM,

IZVAJANJE NALOG PISARNIŠKEGA POSLOVANJA IN SODELOVANJE PRI MATERIALNEM-FINANČNEM POSLOVANJU, UREJANJE DOKUMENTARNEGA IN ARHIVSKEGA GRADIVA (ZAVAROVANJE GRADIVA PRED POŠKODBAMI, UNIČENJEM IN IZGUBO, POSREDOVANJE INFORMACIJ IN DOKUMENTOV UPORABNIKOM TER UREJANJE STALNE ZBIRKE DOKUMENTARNEGA GRADIVA),  IZLOČANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA, KI SO MU POTEKLI ROKI HRANJENJA, SPREJEMANJE, EVIDENTIRANJE, RAZVRŠČANJE TER ODPREMLJANJE POŠTE, VODENJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV IN

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG S PODROČJA DELA.

, Od kandidata pričakujemo strokovno, pravočasno in natančno opravljanje nalog, zavzemanje za kakovost, izkušnje za občasno delo s strankami in elektronskim poslovanjem. Zaželena je dobra usposobljenost kandidata za delo s standardnimi programskimi orodji MS Office ter poznavanjem dela z dokumentarnim gradivom. Kot delovne izkušnje se štejejo izkušnje, ki jih je oseba pridobila z opravljanjem del na delovnih mestih iste stopnje izobrazbe, vključno s pripravništvom v isti stopnji izobrazbe in delovne izkušnje, pridobljene z opravljanjem del na podobnih delovnih mestih. Delovne izkušnje se dokazujejo z verodostojnimi listinami, iz katerih sta razvidna čas opravljanja dela in stopnja izobrazbe.  , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 482 (EUR mensual).

Empleador: AJPES; AJPES IZPOSTAVA MURSKA SOBOTA, SLOVENSKA ULICA 2, 9000 MURSKA SOBOTA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LEPENIK ALENKA
Contact Phone: 01/477 41 31
Contact Email: gpajpes.si

Identificador de la vacante:NL12416.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.