Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Profesionales en derecho > Področni Podsekretar V Sektorju Skladov (pravnik) - M/ž

PODROČNI PODSEKRETAR V SEKTORJU SKLADOV (PRAVNIK) - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNIK, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE NALOG S PODROČJA DELA SEKTORJA SKLADOV, KI POMENI ZLASTI IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH POSTOPKOV MED NASLEDNJIMI: VODENJE ALI SODELOVANJE PRI VODENJU POSTOPKOV IZDAJE DOVOLJENJ OZIROMA SOGLASIJ S PODROČJA DELA SEKTORJA SKLADOV VODENJE ALI SODELOVANJE PRI VODENJU POSTOPKOV NADZORA S PODROČJA DELA SEKTORJA SKLADOV, SESTAVLJANJE IN PRIPRAVA INTERNIH POROČIL O ZAKLJUČKIH V POSTOPKIH NADZORA S PREDLOGI ZA NADALJNJE UKREPANJE VODENJE ALI SODELOVANJE PRI OPRAVLJANJU PREGLEDOV POSLOVANJA SUBJEKTOV NADZORA (T.I. »ON SITE« NADZOR) S PODROČJA DELA SEKTORJA SKLADOV PRIPRAVA ALI SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STALIŠČ IN MNENJ S PODROČJA SEKTORJA SKLADOV PRIPRAVA ALI SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV S PODROČJA DELA SEKTORJA SKLADOV, PRIPRAVA POTREBNIH GRADIV ZA SEJE SVETA AGENCIJE TER VODENJE DOKUMENTACIJE V ZVEZI S TEM, VODENJE OZIROMA SODELOVANJE V ZAHTEVNEJŠIH DELOVNIH SKUPINAH, SESTAVLJANJE STATISTIČNIH IN DRUGIH POROČIL, KI ZADEVAJO DELOVNO PODROČJE SEKTORJA SKLADOV, urejevalniki besedil - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami pri delu na področju gospodarskega prava in finančnih storitev in kandidati, ki bodo imeli opravljen pravniški državni izpit.

Podrobnejši opis objavljenih prostih delovnih mestih in pogoje za prijavo najdete na spletni strani Agencije za trg vrednostnih papirjev (http://www.a-tvp.si/).

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 444 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AGENCIJA ZA TRG VREDNOSTNIH PAPIRJEV.

Dirección: Poljanski nasip 6 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: VREDN. PAPIRJEV AGENCIJA ZA TRG

Email: webmasteratvp.si

Teléfono: 01 28 00 400.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.