PLC programátor/ka, Vývojáři softwaru. Pardubický kraj

Oferta de trabajo en Pardubický kraj (República Checa) de Desarrolladores de software

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce Pardubice. Nástup dle dohody Mzda od 25000,- do 35000,- dle zkušeností + odměny Pracovní náplň: PLC- programátor strojních zařízení a výrobních strojů, programování PLC Siemens, Omron, roboty ABB, Kuka, projekční SW Eplan výhodou Požadujeme: - Vzdělání minimálně středoškolské elektrotechnického zaměření - Programování PLC Siemens, Omron, výhodou zkušenosti v oblasti projekce strojních rozvaděčů a výrobních strojů + projekční sw Eplan, komunikativnost, flexibilitu, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu. - Řidičský průkaz na osobní automobil. Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, telefon, životní pojištění, PC, výuka AJ, pružná pracovní doba Zasláním životopisu jste udělil K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 254 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 35000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Markéta Němcová

Empresa: K2 Machine s.r.o..

Contacto: Markéta Němcová

Email: nemcovamReemplazar por una arrobak2machine.cz

Teléfono: +420 737 239 616.

Ver las 632 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.