Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Programadores de aplicaciones > Plc Programátor Pro Nápojový Průmysl, Programátoři Počítačových Aplikací Specialisté

PLC programátor pro nápojový průmysl, Programátoři počítačových aplikací specialisté

Ofertas de empleo en Plzeňský kraj (República Checa) de Programadores de aplicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Programátoři počítačových aplikací

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsi nadšenec do PLC programování?Chceš se podílet na významných projektech?Pojď s námi pracovat na nápojových linkách pro Plzeňský Prazdroj, Mattoni,Becherovku,coca-Colu, nebo třeba pro Heineken a Nestlé!Jsme dceřinná firma společnosti Krones, která je největším výrobcem a dodavatelem nápojových linek po celém světě. Přidej se k nám!

Co u nás budeš dělat?

-sestavovat,adaptovat a upravovat program pro funkční celky nápojové linky a jejich vizualizaci

-programovat a konfigurovat bezpečnostní systémy v oblasti automatizace

- konfigurovat hardware a komunikaci mezi částmi linky

-při simulaci testovat a ladit funkci svého programu

- pracovat v klidném prostředí s minimem služebních cest

-spolupracovat s kolegy z naší mateřské firmy Krones

Co bys měl mít?

- zkušenosti s programováním v Simatic S7 a TIA-Portál

- zkušenosti s tvorbou vizualizace/HMI

- znalost principů automatizace a souvisejících el.zařízení

- znalost sběrnicových typů ( Profibus-DP, Profinet,Ethernet)

- němčinu, případně angličtinu, se kterou se bez problémů domluvíš s německým kolegou ohledně projektu

- analytické schopnosti

Co Ti nabízíme?

- flexibilní pracovní dobu 38,5 hod. týdně

- klidné pracovní prostředí

- 25 dnů dovolené, navýšení po 5 odpracovaných letech

Pokud budeš mít zájem, určitě se ozvi na karierakonplan.cz

Región: Plzeňský kraj.

Ver 184 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: Konplan s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Vojtěch Hejret, HR specialist. Tel.: +420 373 371 228. E-mail: konplan.cz" rel="nofollow">vojtech.hejretkonplan.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 373 371 228
  • Correo electrónico: vojtech.hejretkonplan.cz

Identificador de la vacante:16263480751.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Programadores de aplicaciones ofertadas.