Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Panaderos, pasteleros y confiteros > Pomoćni Slastičar / Pomoćna Slastičarka

POMOĆNI SLASTIČAR / POMOĆNA SLASTIČARKA. Croacia

Oferta de trabajo de Panaderos, pasteleros y confiteros en Croacia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Food processing, wood working, garment and other craft and related trades workers › Food processing and related trades workers › Bakers, pastry-cooks and confectionery makers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Croccantino je počeo 2014. kao slastičarnica u Orebiću na Pelješcu, a danas smo najpoznatiji po sladoledu kojeg možete probati u skoro svakom kutku Hrvatske. Croccantino Lab je naš najmlađi proizvodni pogon koji se nalazi u Zagrebu, na području Žitnjaka. U njemu proizvodimo najfiniji i najpoznatiji artizanski sladoled u Hrvatskoj, a nedavno smo počeli s proizvodnjom gluten free kolača i torti. Mi smo mala proizvodnja koja radi velike stvari, što vam omogućava da iznimno brzo učite i razvijate se. Baš zato jer smo jako mali, jako nam je važno da osoba koja bude radila s nama osjeća ljubav prema slastičarstvu, jer ćemo tad gledati u istom smjeru.

Opis posla:

- ispomoć u pripremanju i pečenju slastičarskih proizvoda (sladoleda, torti, kolača, tijesta) u skladu sa standardima obrta

- samostalno pripremanje i pečenje jednostavnijih slastičarskih proizvoda

- pakiranje slastičarskih proizvoda

- obavljanje svih pripremnih poslova u proizvodnji slastica kvalitetno, stručno i higijenski ispravno

- održavanje pogona za proizvodnju sladoleda i kolača

- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete

Mjesto rada:

Zagreb

Uvjeti:

- završeno srednjoškolsko obrazovanje za slastičara/pomoćnog slastičar ili iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije presudno)

- želja za radom u timu

- profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu

- visoki stupanj odgovornosti

- izrada kvalitetnih slastičarskih proizvoda

- spremnost učenja

Nudimo:

- profesionalno okruženje

- priliku za učenje i usavršavanje u struci

- redovita primanja

Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, svoju molbu s nekoliko osnovnih informacija o vama i dosadašnjem edukativnom, životnom ili radnom iskustvu pošaljite na e-mail adresu: officecroccantino.com . Životopis je poželjan, ali nije presudan.

Prilikom prijave ili iskazivanja interesa za posao je obavezno navesti naziv posla za koji se prijavljujete te kontakt broj. Prijave ili upiti bez navedenih informacija neće se uzimati u obzir.

Više informacija potražite putem e-maila: officecroccantino.com

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: "TIM ANTUNOVIĆ".

Instrucciones para solicitar:

Email: officecroccantino.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2492430.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.