Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Maestros preescolares > Pirmsskolas Izglitibas Skolotajs

PIRMSSKOLAS IZGLITIBAS SKOLOTAJS. LATVIJA. Letonia

Trabajos en Letonia (LATVIJA) de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Vecākie speciālisti : Vecākie izglītības speciālisti : Pamatizglītības un pirmsskolas pedagogi : Pirmsskolas pedagogi

Descripción de la oferta de trabajo:

Rigas Agenskalna pirmsskola aicina darba Pirmsskolas skolotajuDarba pienakumi:Planot, organizet un novertet bernu darbibu atbilstoši pirmsskolas izglitibas programmas merkiem un uzdevumiem, ieverojot bernu vajadzibas, pieredzi, spejas, veidot pozitivu sadarbibas vidi un citi pienakumi saskana ar amata aprakstu.Prasibas kandidatiem:Atbilstoša izglitiba.

Velama praktiska pieredze darba ar berniem.

Valsts valodas prasme (augstakais limenis)

Fecha de inicio: 14/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Rigas Agenskalna pirmsskola.

Dirección: Cieceres iela 3, Riga.

Ver las 665 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.