Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales > Pintakäsittelijä Laitilaan, Carrot Varsinais-suomi Oy, Laitila

Pintakäsittelijä Laitilaan, Carrot Varsinais-Suomi Oy, Laitila

Búsqueda en Finlandia (Varsinais-Suomi) de operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metallien teolliset päällystäjät ja viimeistelijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

PINTAKÄSITTELIJÄ

Etsimme asiakkaallemme Laitilaan pintakäsittelijää. Voit olla joko alan ammattilainen tai vastavalmistunut. Tiedät jotain maalausjärjestelmistä esimerkiksi työkokemuksen tai harrastuksen kautta.

Työ alkaa sopivan henkilön löydyttyä ja työ on vakituinen ja kokoaikainen.

Asiakasyrityksellä on vahvaa osaamista pintakäsittelystä ja modernit pintakäsittelylinjastot. Asiakasyritys tarjoaa järjestelmätoimituksia, osa-kokoonpanoja, komponentteja sekä valmiita tuotteita alihankintana.

Kuinka haen Carrotille?

Voit jättää hakemuksesi oheisen linkin kautta. Jos olet jo aiemmin jättänyt hakemuksen Carrotille, voit hakemuslomakkeen kautta myös kirjautua sisään käyttäjätunnuksillasi ja päivittää aiempaa hakemuspohjaasi hakeaksesi tähän työpaikkaan. Carrotille työhakemuksen jättäminen on helppoa ja nopeaa, ja olemme yhteydessä kaikkiin työhakemuksen jättäneisiin. Kartoitamme osaamisesi ja toiveesi työpaikan suhteen, ja tarjoamme sinulle yhdellä hakemuksella yhteydet satoihin työpaikkoihin, sekä koko elämän mittaisia urapolkuja!

Tarvittaessa lisätietoja tästä työpaikasta saat soittamalla Johanna Laiholle numeroon 040 809 4999, ark. klo 9-15.

Jos sinulla on kysyttävää työpaikkoihimme, työnhakuun tai palveluihimme liittyen, löydät yhteystietomme osoitteesta  http://www.carrot.fi

Nähdään Carrotilla!

Carrot on nopea, välittävä ja vastuullinen työelämän kumppani, jonka tärkeimpänä tavoitteena on olla luomassa hyvää työelämää kaikille. Tarjoamme valtakunnallisesti henkilöstövuokraus-, rekrytointi- ja ulkoistuspalveluita sekä toimimme strategisena HR-kumppanina asiakkaillemme. Carrot on toiminut vuodesta 1998.

Tarjoamme työntekijöillemme reilun palkkauksen lisäksi hyvät henkilöstöedut, sekä järjestämme erilaisia koulutusmahdollisuuksia, ja kauttamme pääset kehittymään urapolullasi! Meille on erityisen tärkeää, että viihdyt työssäsi. Yhteisenä päämääränämme on löytää Sinulle koulutustasi ja kokemustasi vastaava, toiveidesi mukainen mielekäs työ. Meillä on jatkuvasti avoinna useita erilaisia työtehtäviä lyhyempikestoisista pidempiaikaisiin, sekä vakituisiin työtehtäviin.

Carrot - Muuttuvan työelämän asiantuntija

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Carrot Varsinais-Suomi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:287a6a39-9b1f-4bf0-87c2-9dbcc0a9f4cb.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales ofertadas.