Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales > Pintakäsittelijä, Fsp Oy, Kangasniemi, Staffpoint Oy, Kangasniemi

Empleos en Etelä-Savo (Finlandia) de operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales

Pintakäsittelijä, Fsp Oy, Kangasniemi, Staffpoint Oy, Kangasniemi

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metallien teolliset päällystäjät ja viimeistelijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

FSP For Surface Protection Oy on yksi Euroopan johtavista teollisuuden pintakäsittelyalan yrityksistä. FSP tunnetaan luotettavana työnantajana, jossa tehdään pitkiä työuria. Nyt sinulla on mahdollisuus päästä osaksi vastuullista ja ammattitaitoista työyhteisöä!

Haemme asiakkaallemme FSP Oy:lle

PINTAKÄSITTELIJÄÄ vakituiseen työsuhteeseen Kangasniemelle.

Kangasniemen pintakäsittelylaitoksella työnkuvaan kuuluu sekä märkä- että jauhemaalausta, ja tuotteiden esikäsittelyä, kuten hiekkapuhallusta ja kemiallista konversiopinnoitusta. Pääasiassa Kangasniemellä pintakäsitellään valaisinpylväitä ja muita teräsrakenteita. Käytössä on nykyaikaiset laitteet ja välineet.

Kangasniemen pintakäsittelylaitos sijaitsee Etelä-Savossa Puulaveden rantamaisemissa. Työmatka esimerkiksi Mikkelistä taittuu 40 minuutissa hyvää tieyhteyttä pitkin. Työssä menestyäksesi edellytämme sinulta korkeapaine märkämaalauksen osaamista, kykyä toimia teollisessa ympäristössä sekä valmiutta vuorotyöhön.

Työtä tehdään kahdessa vuorossa vuoroviikoin, aamuvuorossa ma-pe klo 6-14 ja iltavuorossa ma-to klo 14-00. Työt alkavat maaliskuun alussa. Palkkauksessa noudatetaan teknologiateollisuuden työehtosopimusta, ja aikaisempi kokemus vastaavista tehtävistä otetaan huomioon. Työsuhde solmitaan työntekijän ja StaffPointin välille toistaiseksi voimassa olevana. Tilanteesta riippuen työntekijällä voi olla mahdollisuus myöhemmin siirtyä asiakkaan kirjoille.

Edellytämme sinulta

-Pintakäsittelijän koulutusta ja kokemusta märkämaalauksesta

-Suomen tai englannin kielen osaamista

-Hyvää fyysistä peruskuntoa, motivaatiota ja asennetta työtä kohtaan

-Valmiutta vuorotyöhön

Tarjoamme sinulle

-Monipuolisen työkuvan

-Mukavan työyhteisön tuen

-Vastuullisen työn alan arvostetulla toimijalla

-Vakituisen työsuhteen

Mikäli tunnistit itsesi ilmoituksesta ja kiinnostuit tehtävästä, täytä hakemus huolellisesti osoitteessa www.staffpoint.fi sekä liitä CV mukaan. Käsittelemme hakemuksia jo haun aikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 138 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffPoint Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:7a1c32a0-fb9d-40e3-b4ac-610f4beab116.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales ofertadas.