Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Profesionales de enfermería > Pielęgniarka

Pielęgniarka. Polonia

Trabajo en Polonia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specjaliści : Specjaliści ochrony zdrowia : Pielęgniarki i położne : Pielęgniarki specjalistki

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Stała opieka nad mieszkańcami domu.

Czuwanie nad stanem higienicznym.

Obecność przy rozdawaniu posiłków.

Przyjmowanie zleceń lekarskich.

Przyjmowanie i podawanie leków.

Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Praca od pon-nd w godz.

7-19/19-7 .

Wynagrodzenie 2800 brutto+ wysługa lat+ premia Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: medyczne - konieczne- pozostałe: Posiadanie świadectwa/dyplomu ukończenia szkoły pielegniarskiej.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV,SKIEROWANIE.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2800 (PLN).

Empleador: Dom Pomocy Społecznej w Czubinie.

Instrucciones para solicitar:

Katarzyna Purzeczka, tel.: 22 729 63 57, email: sekretariatdpsczubin.com.pl

Identificador de la vacante:1470StPr/18/2822.

Ver las 573 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.